The Lazer

Лазерна Епіляція від “The Лазер”
у Львові

Чому я вибираю саме лазерну епіляцію ?

Лазерна епіляція – зараз це один із найефективніших способів позбавитись від небажаного волосся, це ідеально гладка шкіра надовго. Процедура абсолютно безпечна, безболісна, комфортна, не викликає побічних ефектів і має мінімум протипоказань. ⠀

Що таке лазерне видалення волосся?

Лазерна епіляція – сучасний метод радикального видалення небажаного волосся на різних ділянках тіла.

Власний пігмент меланін поглинає енергію променів лазера. При цьому руйнується волосяний фолікул. Це забезпечує тривалий ефект і перешкоджає подальшому зростанню волосся. Епіляція лазером – популярна косметологічна процедура дозволяє позбутися відразу від декількох проблем:

✓ Видалення небажаного волосся назавжди, при цьому не пошкоджується шкіра. Лазер видаляє волосяний фолікул.
✓ Усунення врослого волосся, які часто з’являються після гоління, воскової депіляції і провокують місцеві запальні процеси.

Лазерна епіляція – найбільш безпечний і ефективний метод боротьби з небажаним волоссям.

Підготовка до епіляції лазером

Перед проведенням лазерної епіляції волосся доцільно провести підготовчі заходи, які поліпшать косметичний ефект процедури:

За 3 – 4 години до процедури, рекомендується збрити (не виривати) волосся в зоні, яку Ви плануєте обробляти лазером. Це необхідно для отримання результату від процедури. Також необхідно відмовитися від надмірних інсоляцій і застосування засобів для штучної засмаги за місяць до сеансу.

За 7 днів необхідно припинити використання косметологічних засобів на спиртовій основі. Також, перед сеансом лазерної епіляції волосся, необхідно провести консультацію фахівця для визначення протипоказань (якщо такі є).

Записатись

Переваги лазерної епіляції :

Ефективно

Лазерна епіляція підходить як для темного, так і для світлого волосся. Наш апарат не залишає жодного шансу зайвому волоссю. Перед процедурою косметолог проведе безкоштовну консультацію та підбере індивідуальну програму потужностей.

Безболісно

Імпульс лазера нагріває волосяну цибулину, руйнуючи її. Під час процедури відчувається тепло або легке поколювання, тому шкіра залишається гладкою абсолютно безболісно.

Безпечно

Лазер проникає лише на глибину росту волосяної цибулини, не захоплюючи нервові закінчення, кровоносні судини чи лімфатичні вузли, м’язи і внутрішні органи.

Результативно

Лазерна епіляція руйнує волосяну цибулину назавжди. Приблизно через 2 тижні волосина випадає назавжди.

Час та Ціна

В середньому потрібно пройти 6-8 процедур з інтервалом 1 раз у місяць. Важливо дотримуватись графіку задля збереження результату. Тривалість процедури залежить від обраних вами ділянок і може тривати від 5 хвилин до 1 години.

Вартість процедури від 100 грн. Ознайомитись з цінами на лазерну епіляцію можете за цим посиланням.

Галерея :

Якщо виникли додаткові питання детальніше тут!

Відгуки наших клієнтів:

Записатись

No any image found. Please check it again or try with another instagram account.
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×