The Lazer

FAQ

thelaser.lviv@gmail.com

Питання та Відповіді

ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ

Переваги лазерного омолодження – це безболісність під час процедури, відсутність побічних дій, не травмується шкіра, відсутній період реабілітації.

Стимуляція колагену та судин за рахунок світлового випромінювання є реальною альтернативою пластичному втручанню.

Процедура лазерного омолодження в середньому триває 20-30 хвилин з використанням спеціального гелю, а для очей отримаєте спеціальні окуляри.

Під час самої процедури будуть відчутні легеньке поколювання або тепло, за рахунок чого і відбувається стимуляція шкіри обличчя.

Після процедури можливе незначне почервоніння, така реакція є нормальним явищем.

Після процедури вирівнюється тон шкіри,  поліпшується її тонус, відчувається  ефект ліфтингу, розгладжуються  морщини, покращується кровообіг, звужуються пори, зменшується кількість веснянок  та усувається пігментація.

Перевагами лазерного омолодження є досить швидкі результати, які вже помітні після 2-3 процедур, а ефект зберігається  на досить тривалий час.

Але, щоб досягти максимально хорошого результату, необхідно пройти курс не менше 5 процедур, кожні 4 тижні.

Лазерне омолодження рекомендується всім, у кого з’являються перші ознаками фотостаріння шкіри та помітні дрібні зморшки.

Лазерне омолодження – це хороша ідея для тих, у кого помітні порушення пігментації , є розширені пори чи з’являються зморшки.

Ми не рекомендуємо процедуру лазерного омолодження під час вагітності, при наявності онкології, діабету, гепатиту, автоімунних захворюваннях, при підвищеній температурі тіла та дерматологічних захворюваннях шкіри.

Впродовж 2-х тижнів не проводити пілінги та не засмагати. 3 дні не відвідувати сауну, не використовувати засоби, що містять спирт.

Обов’язково використовувати крем з високим SPF і приділити особливу увагу використанню домашніх засобів.

Надішліть Ваше запитання і
ми на нього відповімо!

No any image found. Please check it again or try with another instagram account.
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×